Представи се с няколко думи:
Маг. инж. Йордан Йорданов. 33 г. Технически експерт КМ услуги в SAP.
Защо реши да си съдия в FLL BG 2013?
1. Бях поканен от организаторите
2. Бях съдия през 2011 и 2012 – доста интересно занимание
3. Заради работата с деца като цяло
Кои са нещата, които те впечатляват в състезанието?
Най-вече – ентусиазма и постиженията на децата в една не чак толкова характерна за деца инженерна област.
Какви са ти очакванията за българските отбори?
Както винаги – да се справят на много добро ниво!
Какъв съвети би дал на отборите?
Макар че роботиката е една доста сериозна тема, не забравяйте ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТЕ!
Пожелай нещо на отборите 🙂
Късмет! Нужен е за всички успехи!

