ЧеЗеВе за Майнкрафт сървъра ни

За версия 1.9 щракнете тук!

 

 

 

 

 

 

 

Често Задавани Въпроси за версия 1.7.2

Ако имате въпроси по играта, те вероятно са отговорени тук.

  • Как да се запиша?
    Щракнете на линка тук. Сървърът работи с бял списък на играчи допуснати за игра. Критериите са: незаето име на латаница, линк към скин и валиден имейл за връзка.
  • Безплатно ли е?
    Напълно и достъпа до сървъра ще остане безплатен за постоянно.
  • Има ли “такава-и-такава” арена?Не, нямаме разделения и множество светове. Имаме един свят за оцеляване, като целта е сървърът ни да е реалистична симулация на свят, в който за да се преместиш трябва да ходиш, и за да строиш трябва да си осигуриш или купиш материалите.
  • Как мога да се свържа с вас?Пишете на мейл mc (at) robopartans (dot) com
  • Мога ли да покажа какво съм направил на някой без играта?Имаме сателитно наблюдение на сървъра, където можете да видите всичко, което е разкрито и построено от птичи поглед. Картата е видима на адрес http://mcmap.robopartans.com/, а примерни постройки можете да видите на адрес: http://mcmap.robopartans.com/?worldname=Survival&mapname=surface-n&zoom=5&x=-194&y=64&z=358
    Долу в ляво има бутон с верига, който дава линк след като наместите изгледа на мястото, което искате да споделите.

Comments (22)

защо има чудоища

Има чудовища защото сървърът ни е за оцеляване.

защо излиза загубена връска

защо излиза загубена връска

паднах, не мога да излезна

Има такъв въпрос по-горе: “Не мога да изляза от чужда територия! В капан съм!”. Там е и отговорът.

Сървърът се рестартира всеки ден в 00ч, 6ч, 12ч и 18ч. Няколко минути по-късно отново ще можете да влезете.

постоянно подскачам и ми излиза загубена връска в сървара не се лети

Ясно, натиснал си бутона за влизане в затвора и си изключил докато падаш. Вече си възстановен. За лични проблеми ни пиши на имейл на mc@robopartans.com

как да стана администратор

С отговорна игра в сървъра. За момента имаме мисия за Журналисти, и малко за архитекти (виж статията за журналистите и клиповете за проект Споун). Ако се покажеш като отговорен играч който върши сериозна работа, може да ти дадем индивидуални задачи и отговорности.

като тръгвах да влизам ми изписа Can’t connect to server

Да, в момента сървъра е в ремонт. Скоро ще го включим отново.

Днес вече работи

защо не мога да изпращам съобщения

Пиши ми по имейл моля те.
Какво ти изписва? Двама играчи са имали такъв проблем и той не се дължеше на сървъра.

оправих го, проблема беше в настроиките

само от компиутър ли може да се влезе в сървара?

Да, Нямаме сървъри за телефон, за Xbox или Playstation.

много моля щеме пресъедините ли в сървърът моля

С удоволствие! Попълни формата в линка за регистрация за сървъра.

Leave a comment